20200711 KoeheuvelsDe Koeheuvels is één van de vastgoedobjecten die de gemeente wil verkopen omdat men die niet ziet als ‘core business’ voor de gemeente. Naast de Koeheuvels gaat het om meerdere bos- en natuurgebieden in onze gemeente en ook om een aantal gebouwen.

 

Omdat dit een gemeente breed onderwerp is, heeft de Federatie Groene Heuvelrug, waar ook Maarn Maarsbergen Natuurlijk in participeert,  hierover haar zorgen geuit in een brief van 11 juli aan de gemeenteraad. Zie de link hieronder.
De Federatie Groene Heuvelrug (FGH) is een federatie van verenigingen in de gemeente die de landschappelijke, ecologische en cultuurhistorische waarden in onze gemeente willen behouden.
De gemeenteraad praat in september een aantal maal over dit onderwerp. De FGH houdt hierbij ‘de vinger aan de pols’.

Brief van de FHG over verkoop vastgoed aan de gemeente